Catering dla firm |

Catering dla firm

Firmy-Cateringowe Porównaj ceny cateringu dla firm.

Wypełnij prosty formularz, a:

  • otrzymasz kilka niewiążących oferty cenowych,
  • bez żadnych kosztów i zobowiązań,
  • oszczędzisz czas i pieniądze.

Porównaj ceny cateringu dla firm

Porównaj ceny cateringu dla firm

Zaoszczędź czas i pieniądze. Znajdź i porównaj ceny cateringu dla firm . Wypełniając prosty formularz w ciągu 24 godzin otrzymasz kilka ofert cateringu dla firm.

Catering dla firm

Pracując w biurze często mamy do czynienia ze spotkaniami biznesowymi. Część z nich odbywa się restauracjach jednak zdarzają się i takie w siedzibie firmy. Jeżeli spotkanie trwa dłużej niż godzinę zazwyczaj sama kawa i herbata nie wystarczają dlatego warto wówczas zamówić catering dla firm.

W zależności od rodzaju spotkania, pory dnia czy też wielkości naszego budżetu możemy dopasować catering dla firm odpowiednio do rodzaju spotkania.

Cena cateringu dla firm

Przede wszystkim należy wcześniej ustalić z przełożonym kwotę jaką możemy przeznaczyć na catering dla firm. Cena cateringu dla firm jest uzależniona od wielu czynników tj. liczba osób dla której jest przeznaczony catering, rodzaj dań (czy to są dania śniadaniowe, czy obiadowe) ilość potraw i ich rodzaj.

Warto wcześniej przejrzeć oferty kilku firm cateringowych lub wysłać zapytanie o darmową wycenę i otrzymać kilka ofert cateringu dla firm. Dzięki temu będziemy wiedzieć orientacyjnie jakie są ceny cateringu dla firm.

Jeśli zamawiamy catering dla firm dla dużej liczby osób, składający się z kilku dań, warto wcześniej dokonać zamówienia. Wówczas firma cateringowa może odpowiednio przygotować się do takiego zamówienia. Należy mieć to na uwadze zwłaszcza gdy zamawiamy dania nietypowe.

Catering dla firm – jakie menu wybrać

Menu cateringu dla firm powinno być dostosowane nie tylko do liczby gości i pory dnia, ale również do upodobań naszych gości. Wbrew pozorom również potrawy mają istotny wpływ na przebieg negocjacji. Dlatego należy wcześniej sprawdzić kim są goście i jakie są ich upodobania. Inny catering zamówimy dla gości z Japonii, a inny dla Amerykanów.

Firma cateringowa – jak wybrać catering dla firm

Gdy już wiemy kim są nasi goście, ile osób uczestniczy w spotkaniu i jaki mamy budżet możemy przystąpić do wyboru firmy cateringowej.

Warto poprosić kilka firm cateringowych o przygotowanie przykładowego menu na catering dla firmy wraz z cennikiem. Pozwoli nam się to zorientować w cenach i wybrać najkorzystniejszą ofertę. Wybierając firmę cateringową należy również zwrócić uwagę czy w cenie cateringu dla firmy zawarte są dodatkowe usługi tj. dowóz, zastawa.

Catering dla firm to nie tylko jedzenie

Zamawiając catering dla firmy pamiętajmy również o napojach. Niektóre firmy są przygotowane na takie spotkania i oprócz kawy i herbaty mają także przygotowane różne soki.

Jeśli nie mamy żadnych napoi możemy skorzystać z oferty firmy cateringowej lub zrobić samemu zakupy w pobliskim sklepie. Należy jednak pamiętać, iż soki są ciężkie jeśli potrzebujemy dużej ilości to musimy zapewnić im odpowiedni transport.

Catering dla firm a alkohol

Na spotkania biznesowe w biurze z zasady nie zamawiamy alkoholu! Wszelkie odstępstwa od tej zasady należy konsultować z przełożonym. Może bowiem sobie zażyczyć po lampce szampana po zakończeniu trudnych negocjacji, jednak takie przypadki należą do rzadkości. Catering dla firm w 99 % jest bezalkoholowy.

Porównaj ceny cateringu dla firm!

Zaoszczędź czas i pieniądze. Znajdź i porównaj menu i cenniki firm cateringowych, które mają w swojej ofercie catering dla firm. Wypełniając prosty formularz w ciągu 24 godzin otrzymasz kilka ofert cateringu dla firm.