Catering na bankiet: profesjonalny catering dla firm i na konferencje – Warszawa |

Catering na bankiet

Firmy-Cateringowe Porównaj ceny cateringu na bankiet.Wypełnij prosty formularz, a:

  • otrzymasz kilka niewiążących oferty cenowych,
  • bez żadnych kosztów i zobowiązań,
  • oszczędzisz czas i pieniądze.

Porównaj ceny cateringu na bankiet

Porównaj ceny cateringu na bankiet

Zaoszczędź czas i pieniądze. Znajdź i porównaj ceny cateringu na bankiet . Wypełniając prosty formularz w ciągu 24 godzin otrzymasz kilka ofert cateringu na bankiet.

Catering na bankiet

Bankiet jest to przyjęcie o charakterze oficjalnym, na które przybywają tylko goście posiadający zaproszenia. Dlatego też catering na bankiet powinien być wyjątkowy.

Rodzaje cateringu na bankiet

Zazwyczaj bankiety rozpoczynają się późnym popołudniem a nawet wieczorem. Rozróżniamy dwie formy cateringu na bankiet. Pierwsza, częściej spotykana forma, to catering na bankiet zasiadany, druga to catering na bankiet w formie szwedzkiego stołu.

Na bankiet zasiadany stoły przygotowuje się w kształcie litery T, G, U lub E, a catering na bankiet zasiadany to zazwyczaj wystawna kolacja. Część przekąsek z cateringu na bankiet jest ustawiana na stole, pozostałe potrawy są roznoszone przez kelnerów.

W przypadku cateringu na bankiet w formie szwedzkiego stołu potrawy to zazwyczaj różnego rodzaju przękąski, tace z wędlinami, serami, owocami czy warzywami. Na bankiecie w formie szwedzkiego stołu doskonale sprawdza się również catering sushi.

Catering na bankiet dekoracje

Na takich przyjęciach oprócz cateringu na bankiet niezwykle istotne jest odpowiednie przystrojenie stołów. Jest to zazwyczaj niska dekoracja składająca się z kwiatów i świec. Ozdobą stołów jest również odpowiednia zastawa.

Porównaj ceny cateringu na bankiet!

Zaoszczędź czas i pieniądze. Znajdź i porównaj menu i cenniki firm cateringowych, które mają w swojej ofercie catering na bankiet. Wypełniając prosty formularz w ciągu 24 godzin otrzymasz kilka ofert cateringu na bankiet.