Catering na konferencje: firmy i usługi cateringowe dla Ciebie – Warszawa |

Catering na konferencję

Firmy-Cateringowe Porównaj ceny cateringu na konferencję.Wypełnij prosty formularz, a:

  • otrzymasz kilka niewiążących oferty cenowych,
  • bez żadnych kosztów i zobowiązań,
  • oszczędzisz czas i pieniądze.

Porównaj ceny cateringu na konferencję

Porównaj ceny cateringu na konferencję

Zaoszczędź czas i pieniądze. Znajdź i porównaj ceny cateringu na konferencję . Wypełniając prosty formularz w ciągu 24 godzin otrzymasz kilka ofert cateringu na konferencję.

Catering na konferencję

Organizując konferencję należy pamiętać o cateringu. Jeżeli wynajmujemy salę w hotelu to zazwyczaj catering na konferencję jest już w cenie. Jednak gdy catering na konferencję musimy przygotować we własnym zakresie należy pamiętać o kilku rzeczach.

Catering na konferencję – harmonogram

Przede wszystkim catering na konferencję należy zaplanować zgodnie z harmonogramem koneferencji. Konferencje zazwyczaj rozpoczynają się rano, dlatego gościom należy na początku zaserwować powitalną kawę.

Lunch w cateringu na konferencję

Pierwsza część konferencji kończy się zazwyczaj około południa przerwą na lunch. Zazwyczaj lunch w cateringu na konferencje jest podawany w formie szwedzkiego stołu, z kilkoma rodzajami potraw. Mogą tu się znaleźć różnego rodzaju sałatki, makarony, jak również lekkie dania obiadowe.

Przygotowując catering na konferencje należy pamiętać o różnych upodobaniach gości. Warto by znalazła się conajmniej jedna potrawa wegetariańska.

Przerwy kawowe w cateringu na konferencję

Druga część konferencji trwa zazwyczaj dłużej, a między wykładami są dwie lub trzy przerwy kawowe. Oprócz kawy catering na konferencje powinien zawierać inne napoje a także coś słodkiego i owoce.

Dużą popularnością w cateringu na konferencjach cieszą się fotanny czekoladowe, które cieszą oko i podniebienie.

Kolacja w cateringu na konferencję

Catering na konferencje może również obejmować kolację. Wieczorny poczęstunek jest zazwyczaj bardziej uroczysty. Potrawy spożywa się przy stołach. Dobrym uzupelnieniem cateringu na konferencje jest oprawa muzyczna.

Kilkudniowa konferencja a catering

Jeśli konferencja trwa kilka dni menu na wszystkie dni należy przygotować odpowiednio wcześniej. Catering na konferencje powinien być przygotowany tak by potrawy nie powtarzały się codziennie. Warto jeśli każdego dnia coś innego zaskoczy kulinarnie naszych gości.

Porównaj ceny cateringu na konferencję!

Zaoszczędź czas i pieniądze. Znajdź i porównaj menu i cenniki firm cateringowych, które mają w swojej ofercie catering na konferencję. Wypełniając prosty formularz w ciągu 24 godzin otrzymasz kilka ofert cateringu na konferencję.