Katering – usługi gastronomiczne oraz obsługa przyjęć i bankietów |Warszawa |

Katering

Firmy-Cateringowe Porównaj ceny kateringu.Wypełnij prosty formularz, a:

  • otrzymasz kilka niewiążących oferty cenowych,
  • bez żadnych kosztów i zobowiązań,
  • oszczędzisz czas i pieniądze.

Porównaj ceny kateringu

Porównaj ceny kateringu

Zaoszczędź czas i pieniądze. Znajdź i porównaj ceny kateringu. Wypełniając prosty formularz w ciągu 24 godzin otrzymasz kilka ofert kateringu.

Katering

Słowo catering zostało zapożyczone z języka angielskiego. W Polsce można spotkać wiele spolszczonych odmian takich jak katering czy też cattering.

Początkowo kateringiem nazywane były posiłki dla pasażerów samolotu, podawane im w czasie lotu.  Z czasem pojęcie kateringu uległo rozszerzeniu i dziś kateringiem bądź cateringiem określane są usługi polegające na zaopatrywaniu w jedzenie i picie konferencji, balów, przyjęć, wesel itp. Tak więc pod pojęciem kateringu kryją się zazwyczaj dania na wynos.

Obecnie katering / catering kojarzy się nam z pizzą, pastą i chińszczyzną, których oferty kateringowe wypełniają nam skrzynki pocztowe. Katering jest bardzo popularny i dziś zamówić można niemal wszystko, a potrawy dostarczane są nawet na drugi koniec miasta.

Porównaj ceny kateringu!

Zaoszczędź czas i pieniądze. Znajdź i porównaj menu i cenniki firm kateringowych. Wypełniając prosty formularz w ciągu 24 godzin otrzymasz kilka ofert kateringu.