Słodki catering - zasmakuj pysznych ciast |

Słodki catering

Firmy-Cateringowe Porównaj ceny słodkiego cateringu.Wypełnij prosty formularz, a:

  • otrzymasz kilka niewiążących oferty cenowych,
  • bez żadnych kosztów i zobowiązań,
  • oszczędzisz czas i pieniądze.

Porównaj ceny słodkiego cateringu

Porównaj ceny słodkiego cateringu

Zaoszczędź czas i pieniądze. Znajdź i porównaj ceny słodkiego cateringu”. Wypełniając prosty formularz w ciągu 24 godzin otrzymasz kilka ofert słodkiego cateringu.

Słodki catering - słodkości do stołu podano

Słodki catering to coś, co oferujemy naszym Klientom na urodziny, imieniny, wszelkie imprezy rodzinne oraz firmowe, czy różnego rodzaju uroczystości.

To najciekawsza z opcji cateringowych, która też najlepiej się prezentuje – słodkie muffinki, babeczki, lukrowane ciast czy pięknie zdobione torty cieszą także nasze oczy. Każdy skusi się na takie wypieki!

Wiadomo też, że słodki catering sprawdza się na spotkaniach „na kawę” lub „na herbatę”. Firmy cateringowe mają w swojej ofercie słodkiego cateringu duży wybór ciast, ciasteczek, lodów i innych słodkich przekąsek.

Świetnie się sprawdzą one na spotkaniach biznesowych. Słodki poczęstunek to zawsze przełamanie lodów.

Słodki catering - menu

Sami możemy wybierać rozwiązanie najkorzystniejsze dla nas. Menu słodkiego cateringu dobieramy sami. Możemy się zdecydować na 2-3 rodzaje ciast lub jeśli ciężko nam wybrać możemy zamówić mniejsze ciasteczka o różnych smakach.

Dużą popularnością cieszy się fontanna czekolady lub fondue z owocami. Oba te wyjątkowo estetyczne desery bardzo uatrakcyjnią wieczór.

Słodki catering jest nieodłączną częścią cateringu weselnego. Przyda on się również przy urodzinach, imieninach, komuniach i spotkaniach firmowych.

Nie obędzie się żadna impreza bez słodkiej części. To forma deseru, która podkreśli i urozmaici każde posiłki. Można wybrać tradycyjne ciasta takie jak sernik czy makowiec, a można zaszaleć i mieszać konwencje idąc za najnowszymi trendami kulinarnymi i cukierniczymi.

Można wybrać muffinki, cup cake, desery owocowe, lodowe czy jogurtowe. Może być na bardzo słodko, a może być i lekko i dietetycznie. Wybór należy do Państwa.

Słodki catering - ceny

Koszt słodkiego cateringu jest uzależniony od ilości gości i rodzaju ciast. Jeśli zamawiamy ciasta kremowe, które są ciężkie musimy się liczyć z wyższymi cenami słodkiego cateringu.

Słodki catering doskonale się sprawdzi zarówno na spotkaniu rodzinnym jak i na przyjęciu typu sweet party.

Należy jednak pamiętać by się nie zasłodzić warto mieć w odsieczy wodę, dzbanek gorzkiej herbaty lub kawy. Można zaserwować też orzeźwiające drinki.

Należy pamiętać, że jeśli chcemy zamówić wymyślne ciasta lub ich dużą ilość warto złożyć zamówienie słodkiego cateringu na parę dni przed planowaną imprezą.

Porównaj ceny słodkiego cateringu!

Zaoszczędź czas i pieniądze. Znajdź i porównaj menu i cenniki firm cateringowych, które mają w swojej ofercie słodki catering. Wypełniając prosty formularz w ciągu 24 godzin otrzymasz kilka ofert słodkiego cateringu.